Kampanyalarımız
Kaliteli Marka Bol Ürün Çeşitleri   Kayseri E-Dönüşüm Merkezi
TÜMÜNÜ GÖR

inPOS m120


Mobil ve Sabit Kullanım

inPOS, hem işletmeniz içerisinde sabit hem de işletme dışındaki ödeme alma ihtiyaçlarınız için mobil kullanım imkanı sunar. Yazar Kasa ve EFT-POS özelliklerini tek bir cihaz üzerinde sağlayan inPOS, işletmeniz içerisindeki cihaz kirliliğinden kurtulmanızı sağlar.

2 Yıl Garanti, 7/24 Hizmet

inPOS, tüm Türkiye’de 81 ile yayılmış, geniş servis ağı ile yerinde kurulum ve servis hizmetleri sunar. 7 gün 24 saat destek veren çağrı merkezi ile sorularınız uzman teknik ekipler tarafından yanıtlanır ve çağrınız takip edilir. Standart 2 yıllık garanti ile birlikte sunulan inPOS, hizmeti ayağınıza getirir.

Tüm Banka Kartlarıyla Uyumlu

inPOS, bütünleşik olarak sunulan Yazar Kasa ve EFT-POS özellikleri ile işletmeniz içerisinde oluşan cihaz karmaşıklığının önüne geçmenizi sağlar. Türkiye’de yaygın olarak kullanılan tüm banka kartlarıyla uyumlu olarak çalışır ve ödeme almayı sizin için kolay bir hale getirir.

Güvenli Ödeme Altyapısı – PCI, EMV

Ödeme işlemlerinin güven içinde ve kolayca tamamlanması, her işletmenin önceliğidir. Yurt dışında, akredite laboratuvarların yaptığı testler sonucu, yüksek güvenlik kurallarına göre onaylanan inPOS; PCI PTS, PCI DSS ve EMV L1/L2 sertifikaları ile dünya çapında kabul görmüş güvenlik altyapısına sahiptir.

GİB, TÜBİTAK ve TSE Onaylı

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın son tebliğleri uyarınca yurt içi ve yurt dışı testlerden geçen inPOS, hem Yazar Kasa hem de EFT-POS cihazı olarak kullanım için tüm onaylara sahiptir.

Bulut Tabanlı Teknoloji

7/24 sağlanan bulut teknolojisi ile inPOS, işletmeniz için sürekli en güncel sürümü destekler. Bulut desteği sayesinde sunulan katma değerli hizmetler ile sektörünüze ve işletmenize uygun çözümler daima elinizin altındadır. inPOS teknolojiyi yönetirken sizin işinize odaklanmanızı sağlar.

Güçlü ve Uzun Ömürlü Batarya

Uzun süre dayanması için tasarlandı

İşlemlerinizin batarya problemleri yüzünden yarıda kalması ve kalitesiz bataryalar sebebiyle cihazı gün içinde sürekli şarj etme ihtiyacı işletmelerin karşılaştığı temel sorunlar arasındadır.

inPOS, işlemleriniz esnasında bu gibi sorunlarla uğraşmamanız ve işinize zaman ayırabilmeniz için yüksek depolama alanına sahip ve kaliteli bir batarya ile üretilmiştir. Bu sayede tek şarj ile hem daha fazla işlem yapabilir hem de cihazınızın kullanım ömrü boyunca bataryanızdan en iyi performansı alabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı

Farklı sektörlerdeki işletmelerin ihtiyaçlarına uygun

inPOS, farklı sektör ve işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış bir üründür, gerek mobil kullanım gerek sabit alanlar için kullanım kolaylığı sunar.

Restoran, kafe, market, bakkal, otopark, eczane, kuaför ve benzeri pek çok perakende satış yapılan veya hizmet sunulan işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan inPOS, ergonomik tasarımı ve güçlü teknolojik altyapısı ile geniş kullanım alanına sahiptir.

Yazar Kasa ve EFT-POS özelliklerinin bütünleşik olarak sunulduğu inPOS’u, hem sabit hem de mobil olarak, ödeme alma ihtiyaçlarınızın bulunduğu her yerde rahatça kullanabilirsiniz.

11 Temmuz 2020
2.851 kez görüntülendi