Kampanyalarımız
Kaliteli Marka Bol Ürün Çeşitleri   Kayseri E-Dönüşüm Merkezi
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Cıngıllıoğlu Bilgisayar Teknoloji olarak !

Genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla beraber 2000 yılında başladığımız çalışma hayatımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Her geçen yılın verdiği tecrübe ile Kayseri ve civarı illerde Kobi ve kurumsal firmaların teknolojik altyapılarının kurulum ve servis desteği konusunda aranılır firma olma iddiamız her geçen gün artarak devam etmektedir.

Şimdiye kadar müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ilişkiler sayesinde müşterilerimize yaklaşımımız satıcı müşteri ilişkisinden ileriye geçmiş olup müşterilerimizin gözünde Çözüm Ortağı vasfına sahip olmak ana hedefimiz olmuştur.

Gelişen teknoloji devriminde yaptığımız iş ürün satmaktan çıkıp çözüm sunmak olmuştur.
Bunun bilincinde olan firmamız servis ağımızı her geçen gün geliştirmektedir.

Barkod otomasyonu konusunda yılların verdiği tecrübe ile market , depo , restorant ve perakende işletmelerin otomasyonu için gerekli her türlü donanım ve yazılım ekipmanını hızlı bir şekilde karşılayıp kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Donanım olarak barkodlu barkodsuz yazar kasa, terazi,baskül , barkod okuycu ve yazıcı, el terminalleri , pc, notebook ve server, network altyapı, firewall ve her ebattaki etiket ve rulo satışımız devam etmektedir.

Yazılım sektöründe ki gelişmelerin devamı olarak özel entegratör çözümümüz ile tüm ticari yazılımlar ile uyumlu E-Dönüşüm hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayız. Günümüzde artık kaçınılmaz hale gelen ve gün geçtikçe yaygınlaşan E-Dönüşüm hizmetlerini Kep ve E-İmza hizmetiyle taçlandırarak bölgemizdeki Bilişim ve E-Dönüşüm alanında tüm ürünleri, servisleri ve çözümleri; 360 derece bakış açısıyla yerinde müşteri destek hizmet anlayışı ile sunmak ana hedefimizdir.