Kampanyalarımız
Kaliteli Marka Bol Ürün Çeşitleri   Kayseri E-Dönüşüm Merkezi
TÜMÜNÜ GÖR

Barsoft E-Ticaret Yönetimi

Barsoft E-Ticaret Yönetimi

Barsoft Orion tüm pazar yerleri ve E-Ticaret sistemleri tek panelden Yönetin.

Prapazar Entegrasyon hizmeti

PAZARYERLERİNE GİTMEDEN SİPARİŞ ONAYI VE KARGOLAMA

Prapazar ile gelen siparişleri onaylamak için pazaryerine gitmenize gerek yok prapazar, bir sipariş geldiğinde size anında bildirir ve gelen siparişi sistem üzerinden onaylamanızı sağlar. Aynı zamanda siparişlerinizi prapazar üzerinden kargolayabilirsiniz. Kargo şirketinden aldığınız takip numarasını sistem üzerinden kargo alanına girebilirsiniz. Prapazar ile tüm e-ticaret işlerinizi kolaylıkla halledin.

PAZARYERLERİNE N11, GİTTİGİDİYOR, EPTTAVM, HEPSİBURADA BAĞLANTI EKLEME

Prapazar entegrasyon sistemleri sizlerin mağazalarında bulunan ürünleri herhangi değişiklik yapmadan entegratör sistemimize bütün ürünlerinizin bağlantısını ekleyerek çok kolay bir şekilde yayına alıyoruz. Yeniden bir ürün ekleme gibi zaman kaybetmeden satışlarınıza Prapazar entegrasyon sistemleri ile devam edebilirsiniz.

PAZARYERLERİNE ÖZEL ÜRÜN RESİMLERİNİ GÜNCELLEME

Prapazar entegrasyon sistemleri ile bütün pazaryerlerinde ayrı ayrı ürün görsellerini yayınlayabilirsiniz. Pazaryerlerine özel hazırlanan ürün görsellerini istediğiniz gibi düzenleyebilir, istediğiniz görselleri istediğiniz pazaryerinde rahatlıkla yayınlayabilirsiniz. Prapazar entegrasyon sistemleri bu özelliği taşıyan tek Entegrasyon sistemidir.

BÜTÜN PAZARYERLERİNE ÖZEL AÇIKLAMA ALANLARI

Pazaryerlerinde kendinize özel açıklamalar girebilir ve bu açıklamaları Prapazar Entegrasyon Sistemleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz. N11, GittiGidiyor ve Epttavm gibi pazaryerlerinde ortak açıklama metinleri dilediğiniz gibi yayınlayabilirsiniz. Entegratör sistemleri arasında Pazaryerine Özel Açıklama özelliğine sahip tek entegratör Prapazar Entegrasyon sistemidir

PraPazar Entegrasyon Sistemi ile E-Ticaret Sitelerinizi PraPazar’ a ekleyerek ürünlerinizi ve siparişlerinizi PraPazar paneli üzerinden kolaylıkla yönetebileceğiniz bir Pratik E-Ticaret Entegrasyonudur. Kendi web sitenizde ürünlerinizi satmanız artık çok kolay PraPazar Entegrasyon sistemi sayesinde ürünlerinizi hızlı ve PRATİK bir şekilde açabilirsiniz.

E-Fatura Entegrasyonu

PraPazar E-Fatura Entegrasyonu ile Fatura Çıktınızı PraPazar Üzerinden PRATİK Kolay Bir Şekilde Çıktı Alabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu

PraPazar Pazaryeri Entegrasyonu ile “Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, EpttAvm, Akakçe, Morhipo, Woocommerce, İdeaSoft, ShopPHP, Ticimax, Nopcommerce ve İpsizcambaz” Pazaryerlerindeki ürünlerinizi ve siparişlerinizi PRATİK bir şekilde tek bir ekran üzerinden kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Yurt Dışı Entegrasyon

PraPazar Yurt Dışı Entegrasyonu ile “AliExpress Entegrasyonu, Etsy Entegrasyonu, Shopify Entegrasyonu” Yurt DışıPazaryerlerindeki ürünlerinizi ve siparişlerinizi PRATİK bir şekilde tek bir ekran üzerinden kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Sosyal Medya Mağaza Entegrasyonu ile ürünlerinizi daha fazla kitlelere ulaştırabilirsiniz. PraPazar sosyal medya mağaza entegrasyonu Facebook Shop Entegrasyonu, Instagran Shop Entegrasyonu ve Google Merchant Entegrasyonu sayesinde PraPazar üzerinden Pratik bir şekilde ürünlerinizi sosyal medya üzerinde sınırsız yayınlayabilirsiniz.

Sosyal medya mağaza entegrasyonu ile hedef kitlelerinizi arttırabilir ve daha geniş kitlelere ulaşarak insanlar üzerinde marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Sosyal medya mağaza entegrasyonunda (Facebook Entegrasyonu, Instagram Entegrasyonu ve Google Entegrasyonu) PraPazar Entegrasyon Sistemini kullanarak her zaman e-ticarette bir adım önde olun.

Sosyal Medya Entegrasyonu

PraPazar sosyal medya entegrasyonları özelliği, kullanıcı satışlarını aktifleştirerek attırmak amacıyla kullanılabilecek olan etkili bir özelliktir. PraPazar sosyal medya entegrasyonları;  Instagram Shop entegrasyonu, Facebook Shop entegrasyonu ve Google Merchant entegrasyonudur.

Google Merchant entegrasyonunu

Google Merchant entegrasyonunu kullanmak için öncelikle kullanıcı, Google Merchant hesabını sisteme entegre etmelidir. Sonrasında PraPazar sisteminden alınan XML linki, Google Merchant hesabına aktarıldığında tüm ürünler gönderilmiş olacaktır. Bu noktadan sonra istenilen PraPazar ana ürününe gelip Google ikonundan “Google Merchant mağazam için yeni ilan aç” denilerek gerekli alanlar doldurulup kaydedildiğinde ilan açılmış ve Google üzerinde satışa sunulmuş olacaktır. PraPazar üzerinden Google Merchant entegrasyonu ile toplu satışa çıkart, toplu satışı durdur, toplu fiyat güncelle özelliklerinden faydalanılabilmektedir.

Facebook Shop entegrasyonunu

Facebook Shop entegrasyonunu kullanmak için öncelikle kullanıcı, Facebook Shop hesabını sisteme entegre etmelidir. Sonrasında PraPazar üzerinden alınan XML linki Facebook Shop ayarları sayfasındaki “internet adresi girin” alanına yapıştırıp kaydedildikten sonra sistemdeki tüm ürünler Facebook Shop mağazasına aktarılmış olacaktır. Bu noktadan sonra istenilen PraPazar ana ürününe gelip Facebook ikonundan “Facebook mağazam için yeni ilan aç” denilerek gerekli alanlar doldurulup kaydedildiğinde ilan açılmış ve Facebook üzerinde satışa sunulmuş olacaktır. Facebook Shop entegrasyonu ile toplu satışa çıkart, toplu satışı durdur, toplu fiyat güncelle özelliklerinden faydalanılabilmektedir.

İnstagram Shop entegrasyonunu

İnstagram Shop entegrasyonunu kullanmak için öncelikle kullanıcı, İnstagram shop hesabını sisteme entegre etmelidir. Sonrasında PraPazar üzerinden alınan XML linki Business Manager’da oluşturulan katalog yöneticisine aktarılmaktadır böylece ürünler tüm özellikleri ile birlikte kataloğa yüklenmiş olmaktadır. Bu noktadan sonra istenilen PraPazar ana ürününe gelip İnstagram ikonundan “İnstagram mağazam için ilan aç” denilerek gerekli alanlar doldurulup kaydedildiğinde ilan açılmış ve İnstagram üzerinde satışa sunulmuş olacaktır. İnstagram Shop entegrasyonu ile toplu satışa çıkart, toplu satışı durdur, toplu fiyat güncelle özelliklerinden faydalanılabilmektedir.

Günümüzde insanlar, vakitlerinin çoğunu sosyal medyada harcamaktadırlar. Sosyal medya entegrasyonu, modern çağa daha iyi uyum sağlamak ve sadece pazaryerleri ile kısıtlı kalmayıp hem sosyal medyada hem de yönlendirilen linkler sayesinde pazaryerlerindeki satışlarını da arttırmak adına kullanılabilecek olan etkili bir yöntemdir.

Kargo Entegrasyonu

PraPazar Kargo Entegrasyonu ile ürünlerinizi saniyeler içerisinde kargoya hazır hale getirerek müşterilerinize kargo bilgilerini iletebilirsiniz. PraPazarda şu anda bulunan kargo entegrasyonları, yurtiçi kargo, mng kargo, aras kargo ve sürat kargo entegrasyonları aktif olarak bulunmaktadır. Ayrıca yeni eklenecek olan Kargo Entegrasyonları ise Ptt Kargo ve UPS Kargo olarak listemize katılacaktır. Pazaryeri kargo anlaşmaları sizlerin firma olarak yapacağınız birçok anlaşmadan daha uygun fiyatlara taşıma yapmaktadır. Belirli durumlar neticesinde kendi anlaşmanızı kullanmanız daha sağlıklı olabilir, konu ile ilgili gerekli bilgileri aşağıda detaylı olarak bahsediyor olacağız.

PraPazar Kargo Entegrasyonu sizlere nasıl kolaylıklar sağlayacaktır biraz bunlardan bahsedelim. Öncelikle kargo entegrasyonunda kendi anlaşmanız ve kendi belirlediğiniz kargolar ile çıkışları sağlaya bilirsiniz. Kendi anlaşmanız ile ürün gönderebilmek için öncelikle Pazaryeri (N11, Gittigidiyor, Trendyol) gibi firmalardan kendi anlaşmanız ile gönderim yapabilmek için bir yetki almalısınız. Bu yetkileri aldıktan sonra PraPazar Kargo Entegrasyonu ile kolaylıkla ürünlerinizi pazaryerlerinde de kargolama yapabilirsiniz. Öncelikle PraPazar sistemine düşen siparişinizi saniyeler içerisinde anlaşmalı kargo ile gönder seçeneği ile kargonuzun paneline gönderiyorsunuz bu sırada PraPazar sizlere kendi kargo anlaşmanız için oluşan barkod kodunuz veriyor. Bu barkod kodunu kargo yetkilisi okuttuğu anda bütün müşteri bilgileri de kargo ekranına yansıyacaktır. Kargo yetkilisi bu işlemden sonra çıkarttığı kargo takip numarasını sistem otomatik olarak çekerek sizlere PraPazarda gösterecektir. PraPazar Kargo Entegrasyonu ile sisteme gelen kampanya kodunu pazaryerinde ilgili ürünü kargolanmış durumuna getirecektir. Bu işlemi manuel olarak tetikletme imkanına sahipsiniz kargo yetkilisi kargo takip numarasını oluşturduğunda sisteme düşen takip numarasını manuel olarak kargola diyerek anında kargolama sağlaya bilirsiniz. Pazaryeri kargo anlaşmaları her zaman daha uygun bir fiyat politikası uygulamaktadır. Fazla sayıdaki kargo sayılarının olması fiyat politikası anlamında onları cazip kılmıştır. PraPazar Kargo Entegrasyonunu kullanacağınız en büyük alanlardan bir tanesi de kendinize ait bir B2B sitenizin olması yani kendi E-Ticaret siteniz.

PraPazar Kargo Entegrasyonu ile çok sayıda tek tek yapacağınız işlemlerin bütününde sizleri tamamen kolay bir sistem altyapısı sunmaktadır. Yapılan bütün işlemlerin bütününde kolay bir kullanım ve hızı bir araya getirmektedir. PraPazar Kargo Entegrasyonu ile kargolarınızı da kolaylıkla takibini gerçekleştire bilirsiniz kontrollerinizi sağlamak için sürekli olarak kargo panellerinde vakit geçirmenize gerek kalmadan PraPazar ile kolaylıkla yönete bilirsiniz.

05 Mayıs 2021
3.062 kez görüntülendi