Kampanyalarımız
Kaliteli Marka Bol Ürün Çeşitleri   Kayseri E-Dönüşüm Merkezi
TÜMÜNÜ GÖR

E-Ticaret Yönetimi

Anasayfa » E-Ticaret Yönetimi

E-Ticaret ve Pazaryeri Tek Panelde Kolay Kullanım Güçlü altyapısı, özgün tasarımları ve müşteri memnuniyeti ile e-ticaret’de destekçiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu
Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Epttavm, Amazon, Akakçe, Cimri, Modanisa, Çiçeksepeti, Pazarama entegrasyonu ile ürünleriniz hızlı bir şekilde yayınlayabilir ve siparişlerinizi zaman kaybetmeden kargolayabilirsiniz.
Ödeme Entegrasyonu
Tüm bankaların sanal posları ile Moka, Paytr, İyizico, İpara, Gpay, Payu, gibi birçok ödeme altyapısı ile e-ticaret sitenizde sorunsuz ödeme alabilir, güvenli ödeme yöntemleri ile satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz
Muhasebe Entegrasyonu
Kullanıcı dostu yönetim panelimiz üzerinde firmanızda kullandığınız BARSOFT ORİON logo, sentez, dia, erp12, netsim, nebim, vega, akınsoft, mikro, derinsis vb muhasebe programlarınız ile entegre çalışarak zaman kaybınızı önlüyoruz.
Mobil Uyumlu Tasarımlar
Sanal Mağazanızın mobil cihazlarda çalışmasını sağlayan en güncel tema altyapısı ile tüm akıllı telefonlarla alışveriş yapma imkanına ücretsiz sahip olarak satışlarınızı yükseltip müşterilerinizi kaçırmadan satışlar yapabilirsiniz.
Teknik Destek ve Eğitim
E-ticaret siteniz için gelişmiş destek sistemimiz, eğitim yazılarımız ve videolarımız ile her zaman yanınızdayız, müşteri odaklı çalışma prensibimiz sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz

Pazaryeri Entegrasyonları

E-ticaret sitenizi pazaryerlerine hemen entegre edebilirsiniz.

Konsept Tasarımlar

Gelişmiş konsept tasarımlar ile satışlarınızı arttırın!

Gelişmiş Muhasebe Entegrasyonları

Qukasoft ile muhasebe programlarınızı entegre edebilirsiniz. Muhasebe veya GİB portal hesabınızla otomatik e-fatura ve e-arşiv kesebilirsiniz.